0 items - 0.00₺ 0

Hakkımızda

Biz Kimiz

Firmamız ;Akıllı Ev Otomasyonu, Görüntülü İnterkom Sistemleri, CCTV (Kapalı Devre İzleme ve Kayıt) Sistemleri, Müzik Yayın ve Yangın Alarm Sistemleri alanlarında uzman satış ekibi ve profesyonel teknik kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Zayıf akım sistemleri sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübe, birikim ve müşteri odaklı çözüm üretme anlayışımız ile birçok büyük projeye imza attık. Halen Türkiye’nin önde gelen birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Temel prensibimiz; en büyüğünden en küçüğüne ayrım yapmaksızın tüm proje ve çözümlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hizmet ve ürün kalitesi, teknik altyapı, güvenlik, hız, sorun çözebilme, özel çözüm üretebilme ve müşteri memnuniyeti açısından alanımızda en önde olmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız; tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak, sektörümüzde yeniliklerin öncüsü olmak, kendimizle birlikte tüm iş ortaklarımızı gelecekte daha iyi seviyelere taşımaktır.

güvenli

Esnek

Dogru Çözüm

Bütün hayaller Gerçekleşebilir

Rezidans, otel, villa, bireysel konut, ticari, kamu projeleriniz ve yat projeleriniz için kullanacağınız akıllı sistemler, anahtar-prizler, kamera ve multimedya sistemlerinin sağlamış olduğu kolaylıklar ile vazgeçilmeziniz olmaya adayız siz hayal edin biz gerçekleştirelim

Hizmetlerimiz
Top
Minimum 4 characters