0 items - 0.00₺ 0

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri;

Hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği en yüksek yönte

m alarm Sistemleridir. Alarm sistemi ile sizin ve sevdiklerinizin can ve mal güvenliğini de korumuş oluyorsunuz.

 

Günümüz teknolojisinde Alarm Sisteminde kullandığımız tüm ürünler, profesyonel ve güvenliğinizi en üst seviyeye taşıyacak teknoloji ile donatılmıştır. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki ilerleyen zamanlarda elektronik alarm sistemleri çok yaygın bir şekilde kullanılacaktır.

Bir güvenlik sisteminde en üst seviyede performans sağlayabilmek için öncelikle kullanılacak ürünlerin ve tasarlanacak sistemin Evinize- işyerinize uygun ve güvenlik ihtiyacını tam karşılıyor olması gereklidir. Bununla bağlantılı olarak seçilen alarm sistemi ürünlerinin doğru şekilde montajı yapılmalı ve Alarm İzleme Merkezine gönderilen sinyallerle testlerinin yapılması gereklidir. Alarm Sistemi kurulumundan sonra her gün düzenli olarak gelecek test sinyalleri ile Alarm Haber alma Merkezi tarafından sistem sürekli kontrol edilmelidir.

Takılacak Alarm Sisteminde malzeme kalitesinin yüksek olması, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek çok önem arz etmektedir.

Alarm Sistemleri; Ev, ofis, fabrika vb. mekanlarda soygun alarmının yanında, panik, sağlık, yangın, gaz kaçağı ve su baskını, gibi bir çok istenmeyen durumu da Alarm Haber alma Merkezi’ne bildirmektedir. Özellikle Ev alarm sistemlerinde panik, sağlık, yangın gaz kaçağı gibi istenmeyen durumların  Alarm Sistemi ile önceden uyarı şeklinde bildirilmesi can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir.

Başarının çalışmaktan önce geldiği tek yer sözlüktür.

 (Vidal Sassoon)

Leave a comment

Top
Minimum 4 characters